Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRCAN'IN RÜYASI: RÜYADA SAÇ GÖRMEK

04.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bircan
Merhaba öncelikle. Rüyamda çoğu kez lise yada ortaokulda olduğumu ve okul kiyafetlerimi giydigimi öğrenci olduğumu görüyorum. Yine rüyamda bilmediğim bir okulda lisede ogrenciyim. Koridorlarda ve bahçede geziyorum ve bazen karşıma eski sevgilim çıkıyor bana bakıyor uzaktan. Bazen de görmüyor. Sonra okul içinde gezerken eski bir hocam geçiyor yanımdan. Gerçekte biraz yaşlı fakat rüyamda yüzü ve saçları çok güzeldi. İlerledim biraz ve karşıma eski sevgilim çıktı. Elinde bir kutu gösterdi. İçini açtı ve bana çok uzun siyah sac uzattı. Bunlar senin saçların saklıyordum gibi sözler söyledi. Rüyanın ilginç yanı gerçekte bu kişinin saçları yok denecek kadar az ve gözlük kullanmıyor ama rüyamda saçları biraz gür,kıvırcık ve gözlük takmıştı. Bu haliyle bana saçları uzattı inceledim kokladim ve gerçekten benim saclarimdi. 27 yasimda bekarim ve bu kisiyle baglantim yok. Neden sac görmüş olabilirim. Şimdiden tesekkur ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bir evlenme teklifi alabilirsiniz; kabul ederseniz başka bir kentte ya da ilçede yaşamanız gerekecek. Popüler biri ile de arkadaş olacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA