Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRCAN'IN RÜYASI: RÜYADA MEZARLIK GÖRMEK

14.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bircan
Merhaba iyi gunler. Ruyami pek hatırlamıyorum ama yurt gibi bir yerdeyim. Kendime oda begenmeye çalışıyorum. Sırayla gezdim 5 nolu oda da ranzada beni gerçek hayatta sebepsiz sevmeyen iki bayanı sohbet ederken gördüm. Moralim bozuldu devam ettim bu oda olmaz mi dedim yanımdaki kişiye. Sonra o odanın açık alanda yani dışarıda bir mezarin yaninda oldugunu farkettim. Mezarı görünce orda mezar orası olmaz deyip ürktüm. 8 nolu odaya geldim sanırım oraya yerleştim. Sonra birden iki genç adamın odamda tadilat yaptıklarını gordum. Sanki birine su yada cay veriyorum. Birden gözüme büyük kavanoz içinde bir sürü ceviz takıldı. Kabuklu ama kırılmış bazıları. Sonrada nedense yoldan gecen birilerine adres sordum kizin biri beni tersledi sinirlendim tepki verdim geldi yolu tarif etti. Çok kalabalık, insanlar çok fazla,dolmuşlar otobüsler var her yerde. 27 yasimda bekarim. Neden yurt ve mezar gördüm onu da anlayamadım. Yine ayni rüya içerisinde bir kayalığa tırmanmaya çalışıyordum. Şimdiden tesekkur e
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada mezar görmeniz; eskiye dönük konuların yeniden gündeme geleceğine işaret ediyor. Unutup, maziye gömdüğün bir durumla ilgili yeniden umutlanacak ve gelişmeleri takip edeceksin. Kaya ise, sağlam hedefleri temsil eder. Ancak bu hedef zor. Neyse ki sonucu daha başından belli bir durum. Yani gönül rahatlığı ile, kuşku duymadan çabalanabilir. Bazıları sadece macera olsun diye bu hedefe ulaşmak istiyor olmalı.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA