Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRCAN'IN RÜYASI: RÜYADA FARE GÖRMEK

08.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bircan
Öncelikle merhaba iyi günler. Ben rüyamda başka bir ulkedeyim.İki ayrı yol gördüm biri turkiyeye diğeri de bulunduğum ülkeye çıkıyor fakat olduğum ülkenin adini bilmiyorum. Sanki Türkiye de savaş çıkmış ve olduğum ülkeye gelmişim her yer çatışma halinde gibi. Ortalıkta tanimadigim insanlar silahlar gördüm sanki. Hic tanimadigim bir erkek elimi tutmuş ilerliyoruz beni seviyor gibi hissediyorum bir taraftan da beni kuytu bir yere götürmeye çalışıyor,amacı kotu gibi fakat o sevgiyi de gerçekten hissediyorum icimde. Sonra beni götürmekte vazgeçip güzel duygularla bana bakıyor elimi de bırakmıyor. Daha sonra biraz ilerde kocaman bir taş yaninda yüz ustu bir kız uyuyor tanıdık gibi hissediyorum ama yüzü görünmüyor. Birden kocaman grimsi ölü bir fare farkettim tiksindim ve kızı uyardim. Hafiften eli fareye degiyordu. Aşırı midem bulandi.Bulunduğum ülkeyi neresi olduğunu bilmiyorum ama hic ev olmayan toz toprak içinde düz bir yerdi. 27 yaşındayım bekarim. Yorumlarsaniz çok sevinirim.Teşekkürlr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Bircan, sizi üzen iki kişi olacak. Biri ile ilgili haberler canınızı sıkacak ama diğeri daha tehlikeli. Onu baskı altına almaya çalışacaksınız ancak bunu başaramayacaksınız. Bu kişiler eş olabilir ya da birbirlerine küs olan iki insan olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA