Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRCAN'IN RÜYASI: RÜYADA DOĞUM YAPAN BİRİNİ GÖRMEK

06.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bircan
Merhaba iyi günler. Rüyamda biri bana makyaj yapıyor. Çok değişik bir makyaj ve ayni anda saclarima da çok güzel örgülü bir model veriyor. Gerçekte saclarim çok uzun ve modeli hic değişmez sabittir ama rüyamda örgülü çok hoş bir model yapıldı. Daha sonra disardayim yağmur yağmaya başladı ıslanmamak için kızlar tuvaleti gibi bir yere girdim ama kapalı alanda bile sular damlıyordu üzerime. Sonrasında aniden başka bir sokaktayim yürüyorum. Yolun kenarında biraz uzakta hamile bir kadın. Tanımıyorum ama doğum yapmak üzere ve bağırıyordu yerde. Telaslandim,gelen gecen yaşlı kadınlara belki ebelik yaparlar diye yardim istedim fakat kimse gelmedi. O esnada birileri başında toplanmış ve insanların yardımıyla yolda yerde doğum yaptı. Kendimi çok tuhaf hissettim ruyada. Sonra eskiden bana ilgisi olan bir erkeğin rüyada yine ilgi gösterdiğini fakat bıyıklı gördüm. Arabalar dolmuşlar gördüm. Kafasından tedavi edilen çocuklar gördüm. Hekimlik gibi bir yerdi. Çok karışıktı rüyalarım. Teşekkürler simd
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, evet rüyanız gerçekten de karışık. İzlediğiniz bir şeyden etkilenip görmüş olabilirsiniz. Parça parça çünkü. Eğer sembollerle yorumlayacak olursam; sokaktaki doğum yapan kadın bir sembol. Etrafınızdaki herhangi bir kadına işaret edebilir. Doğum yapmak sıkıntı atmaktır. Hem o sıkıntıyı atacak hem de siz diyebilirim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA