Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİRCAN'IN RÜYASI: ESKİ SEVGİLİMİN ARABASINI YOLDA PARK EDİLMİŞ GÖRDÜM

16.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bircan
Merhaba iyi günler. Rüyamda su anda pek umursamadigim eski sevgilimin arabasını yolda park edilmiş gördüm. Kapısı açıktı. Gizlice girdim hızlı hızlı kapakları açıp bakiyordum açığını bulmak ister gibi. Ama arabanın içi çok değişikti, kontraplak gibi bir şeyle kaplanmış her yeri. Sonra arabasında kamera olduğunu farkettim ama umursamadim gelip görürse de görsün dedim ve aniden kapı açıldı karşımda o ve kulağında küçük sallanan bir küpe. Çok şaşırdım çünkü gerçekte küpe falan takmaz sevmezdi. Sonra geldi yanıma oturdu bakışları mahcup gibi bana sarıldı ve sürekli saclarimi kolladı durdu. Benimle konuşurken gözleri büyüyordu ve çok garipti. Gözünün akı yoktu sadece Yeşildi gözü bütünüyle. Daha sonra biz öyle sarılırken arabanın yanina içine birden insanlar dolustu. Arabanın içine bile girdiler. İçlerinden biri, burda siz ne yapıyorsunuz dedi ve ben onları kovdum gidin burdan insanları bilmeden yargilamayin gibi şeyler söyledim çok sinirliydim hepsini kovdum gittiler.bizi yanlış anlamışlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bu rüya bilinçaltınızın ürünü gibi geldi bana. Şu anda pek umursamadığınızı yazmışsınız ancak eski sevgilinizi hala düşünüyor olmalısınız ki rüyanıza girmiş. Sanırım gerçek hayatta da sizi zor duruma sokacak şeyler yapmış siz hep onun yaptığı şeyleri düzeltmek, toparlamak durumunda kalmışsınız ve bu da sizi yormuş.. Gün içerisinde çok düşündüğümüz, konuştuğumuz şeyler rüyamıza girerler. Sizinki de bu şekilde görülmüş bir rüya, haberci değil. Eski sevgilinizi artık tamamen ardınızda bırakın derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA