Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİLGEDEMİR'İN RÜYASI: RÜYADA TABUT GÖRMEK

22.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bilgedemir
Eski sevgilim ama şimdinin iyi dostumu,görüştüğüm sevdiğim biri yani,öldüğü söyleniyor inanmak istemiyorum,hayır diyorum olamaz.sonra gösterin diyorum.bi tabut üstü kuran yazılı yeşil örtüyle kaplı,başında duruyorum örtülü kapalı tabut ama ben nasılsa onun başı kanlı şekilde içinde olduğunu görüyorum ama dediğim gibi aslında tabut yeşil örtüyle kaplı kapalı.sonra şok içinde donup kalıyorum hayır diorum içimden hayır bunu da yaşamayalım.sesimi işitiyom açın diye bağırıyom son kez görmek istiyorum diye açın bi yüzünü göreyim diorum ve orada kesiliyor rüya.uyandığımda tuhaftım normalde çok tedirgin olurdum ama sakin donuktum kalktığımda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hatıralara gömdüğünüz bir kişi ya da bir durumu yeniden gündeme getirme çabanız var. Bu eski sevgiliniz de olabilir başka biri de. Rüyanız size geçmişle ilgili bazı konuları artık unutmanızı istiyor. Belki de unutmak için önce yüzleşmek gerekecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA