Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEYZA'NIN RÜYASI: RÜYADA HUZURSUZ HİSSETMEK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Beyza
Rüyamda arkadaşımın kaçırıldığını öğrendim ve rastgele bir apartmana yöneldim apartmanın önündeki kişiye arkadaşımı sordum ve o kişi bana sadece 2 ve 9 dedi. O an ya dokuzuncu daireye gider iki kere tıklatırım ya da ikinci daireye gider dokuz kere tıklatırım dedim kendi kendime zaten dairelerin zilleri yoktu. İlk dokuzuncu daireye gidip iki kere tıklattım ve kadın beni dövüp evinden kovmaya çalıştı, sonra ikinci daireye gidip kapıya dokuz kere tıklattım ve kapı açıldığı anda sanki biri üzerime yorgan sarmış da başka bir boyuta geçmiş gibi hissettim. Kendimi böyle takkeli bi adamın karşısında buldum ondan kaba bir dille arkadaşımı rahat bırakmasını söyledim ve yine üzerime bir şey kapanmış gibi hissettim bu seferde o apartmanın önünde vücuduma bomba bağlayıp arkadaşımı düşünüyorsam yaşadığım şehrin en kalabalık noktasına gitmemi istediler bende o anda uyandım ama birkaç gündür buna benzer beni uykumda da huzursuz hissettiren rüyalar görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, korku dolu rüyalar haberci olmazlar sizin rüyanız da haberci değil. Bu tür rüyaları kafamız karışık olduğu zamanlarda daha sık görürüz. Gerçek yaşamda kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun. Bu tür şeyler sizi korkutuyorsa yatmadan önce banyo yapıp bol bol dua edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA