Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEYZA'NIN RÜYASI: RÜYADA ASTRAL SEYAHAT YAPMAK

22.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Beyza
Rüyamda koruyucu meleğimle tanıştım o beni yönlendiriyor.dolunay melekler ve gezegenleri görüyorumBen hep o mavi gözlü eşruhumu görüyorum ve hep onu arıyorum 2 kez bir araya geldik ona sarıldığımı öptüğünü sanki bedenimde hissediyorum. Uçuyoruz birlikte, ve melekleri çok sık görüyorum. Astral rüyalar görüyorum. O da beni çağarıyor.Dünya hayatında kim olduğunu tahmin ediyorum ama ona ulaşmam pek mümkün görünmüyor.biblolar heykeller görüyorum hiç görmediğim eşyalar,bilmediğim mekanları görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz bence gerçekten astral seyahat yapmışsınız. Astral seyahat sırasında ruhunuz bedeninizden ayrılarak çeşitli yerlere, çok büyük bir hızla seyahat eder. Astral seyahat esnasında ruh, zamandan ve mekandan bağımsız gezebilir, boyut değiştirebilir. Geçtiğiniz boyutlarda hem bedensiz varlıklarla hem de ruhsal rehberlerinizle temas kurabilirsiniz. Madde aleminin dışında hayal ettiklerimizi gerçek gibi görürüz. Sizin yaşadığınız da böyle bir durum olmalı.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA