Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEYAZKEDİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN AKRABALARIMIZI GÖRMEK

07.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Beyazkedi
Rahmetli annen10yil,anneannem17yil ve teyzemi5yi birarada gordum.turkkahvesi yapiyorum.annem anneannem latte içer diyor.anneannemin fincanına kahveyi koyarken lekeli olduğunu farkediyorum.onceden içip kapattığım falın leke halinde izi var.belli etmeden silip koyuyorum kahveyi,ikram ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Ancak sizin yakınlarınız vefat edeli uzun zaman olmuş, ölüler katına çıkmış.. Rüyanız size bir mesaj veriyor. Anneniz sizi bir konuda uyarıyor. Bu aralar adımlarınıza dikkat edin, aldığınız kararları tekrar düşünün derim..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA