Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEYAZEMPATİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ŞAKALAŞMAK

12.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen beyazempati
Günaydın Kahin hanım, rüyamda kocamı ve onun 2 erkek arkadaşını gördüm. Bir evde birlikte sohbet edip şakalaşıyorduk. Yalnız arkadaşları yabancıymış, çat pat İngilizceyle anlaşıyorduk. biraz esmerlerdi buna vurgu yaparak şakalaştık Bir tanesi bizim için biber dolması yapmış, diğeri ise çoook büyük bir aşçı tenceresiyle çok miktarda pirinç pilavı yapmış. Bunların ikisi de pirinçten diye onlara takılıyordum. Hep birlikte gülüp eğlendik. Gerçek hayatta şu an çalıştığım işle ilgili sıkıntılarım, iş arayışlarım var. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanızın işle bir alakası yok. Umarım en kısa sürede bir iş bulursunuz.Kocanız ve onun erkek arkadaşlarının içinde bulunduğu bir durumda birbirinize gerçek olmayan suçlar yükleyeceksiniz. Sanki bir oyun gibi başlayabilir ama sonradan iş ciddiye binebilir. Dikkat edin derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA