Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BETÜL'ÜN RÜYASI- RÜYADA DAĞA ÇIKAN YOLDA OLMAK

01.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Betül
Merhaba, rüyamda yemyeşil otlarla dolu bir yolun üzerindeydim. Öyle bir yol ki bir dağın etrafında dairesel bir şekilde ve hiçbir şeye dayanmıyor. Ben ve birkaç kişi dağdan bir şeyler toplamaya çalışıyorduk. Dağın çevresinde perde var. Yol hiçbir şeye dayanmadığı için dağla arasında da biraz mesafe var. Dağdan o şeyi toplamak için uzanmam gerekiyor. Ben de bir elimle perdeden tutunup diğeriyle topluyordum. Daha sonra perde kopuyor ve ben aşağı düşecek oluyorum ki yoldaki otlara tutunuyorum.kurtu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yol kaderinizdir. Dağ ise zorlu hedef. Hedefe giden kader yolu zorlu demek ki. Üstelik yalnız çıkmanız da yeterli değil. Bir şeyler toplamanız lazım. Yaşınızı ve konumunuzu bilseydim toplamanız gereken şey konusunda bir fikir yürütürdüm. Bir öğrenci için bu rüya bilgi toplamayı yani zorlu eğitim koşullarını temsil edebilir. Rüyanız size dikkatli olmanızı söylüyor. Hedefe giden bu yolda tehlikeli bir durum sizi bekliyor olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA