Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BERNA'NIN RÜYASI: RÜYADA SARILIP AĞLAMAK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Berna
Bir arkadaşım üst kattan beni çağırıyor yanına gidiyorum bana sarılıp ağlayıp yanımda kal diyor.Eşide orda oda ağlıyor.Sonra benim eşim tost yapıp getirmiş arkadaşıma uzatıyor yemek yememiştir diye.Aynı evde tanımadığım bir kadın ve çocukta görüyorum.Yorumlarsanız sevinirim.Gerçek hayatta ihtiyacı olduğu anda maddi yardımda bulundum günü geldiğinde yapıcam dediği ödemeyi yapmadığı için bankaya bizi borçlandırdı beni ve eşimi çok zor durumda bıraktı.O yüzden şuan çok kızgın ve kırgınım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında sarılmak yardımlaşmak demektir. Aynı zamanda birine, bir desteğe olan ihtiyacın sembolü. Arkadaşınız size sarılarak sizden yardım istemiş, destek almış , güç almış. Rüyada ağlaması; ruhunda biriken acıların ve karanlığın silinmesi, aydınlığa çıkış ve arınmayı işaret ediyor. Ağlayan insan vicdani yüklerini atar, hafifler ve feraha çıkar. Bazen vicdani yükler nedeni ile iyi gelişmeleri hayatımıza kabul edemeyiz. Ağlayan insan yüklerinden kurtulduğu için güzellikleri hayatına çağıracak ve dahil edecektir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA