Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BENZER RÜYALARI GÖRMEK

20.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asude
Merhabalar.. Eşimin ailesi efendimiz diye adlandırdıkları kendini mehdi ilan eden birine tabii.. ben birkac kez 1 yıl gibi bir aralikla rüyamda bu zatın bana karşı hoş yaklasmadigini gördüm.. taciz yada söz veyahut hareketlerle tam hatırlayamıyorum. Yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu adamın size taciz niyetiyle yaklaştığını göstermiyor bu rüyalar ama sizin böyle bir endişe taşıdığınızı söylüyor. Dini liderlere atfedilen bazı durumlar bilinçaltınıza yerleşmiş. Ayrıca bu adamdan iyi enerjiler de almıyorsunuz, size göre göründüğü gibi biri değil. Bilinçaltınız güvenmeme hissini deneyimlerin izleri ile birleştirmiş. Ama bence hislerinize güvenin ve bu adamdan uzak durun. Şeyh uçmaz, mürid uçurur derler. Bu dünyada yaratılanların tümü eşittir, kimseye kulluk etmeye gerek yok. Böyle insanları çevreleri fazla yücelttiği için egolarını yönetmekte zorlanabiliyorlar ve bazen yakışıksız durumlar yaşanabiliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA