Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BENİMHEPUMUDUMVAR'IN RÜYASI: RÜYADA BEYAZ DÜKKAN GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Benimhepumudumvar
Sevgili Kahin bu gece rüyamda pasaj gibi bir yerde yürüyordum.Karşıma çok güzel dükkanlar çıktı.O dükkanlarda pembeli beyazlı bebek kıyafetleri çiçekler felan hatırlıyorum.Bu dükkanlar beyaz dükkanlar çok güzeller bana huzur verdiler.Dükkanların sonunda başı yemenili yine yöresel giysili genç güzel bir bayanın çalıştığı ekmek sıkma açtığı yine çiçeklerle bezeli tertemiz güzel bir mekana ulaştım.Ben ondan sıkma istedim ama o bana daha büyük bir şeyi sanırım gözleme olabilir yememi ısrarla istedi.Yan tarafıma döndüğümde karşımda bozulmamış ihtişamı ve güzelliğiyle adana taşköprüyü gördüm.Seyhan nehrinin sularıyla dopdoluydu.Buarada ben adanalıyım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, bir iş yeri açma düşünceniz mi var? Eğer böyle bir düşünceniz var ise bu rüya bilinçaltınızın ürünüdür. Yok değil ise bir iş yeri açarsanız ya da bir yatırım için eğer iş yeri almayı düşünüyorsanız doğru bir tercih olacak. Böyle düşünceniz var ise tam zamanı değerlendirin derim. Gözleme yemeniz ise bazı kısmetleriniz olduğunu gösteriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA