Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BENİM MEMLEKETİM'İN RÜYASI: RÜYADA AYVA GÖRMEK

08.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Benim Memleketim
Merhaba. Rüyamda uyandığımda hatırlamadığım bir meyve yiyiyorum. Derken yolda yürürken ayva ağaçları görüyorum. Hepsinde ayvalar var bir sürü, sarkmış. Ağaçların altında bir grup insan düşen ayvaları tutmaya çalışıyor. O sıra düşen bir ayva insanların arasından sıyrılıp bana doğru geldi. Ellerimi açtım ama yakalayamadım sonra ayva toprağa saplandı. Yerden aldım tamamen doğal bir ayva. Mutlu oldum. Sonra bir ayva daha düşüyor biraz uzağıma annesi çocuklarına işaret ediyor bak şurada diye bende işaret ediyorum görmeleri için. Bu arada 38 yaşında ve bekarım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, kısmetleriniz dedikodular ve rahatsız edici insanlar nedeniyle zarar görmüş. Bazı şeylerin meyvesini yiyememiş, heba etmek zorunda kalmışsınız. Rüyanız sizi uyarmış sabırsız davranışlar nedeniyle bir kısmeti daha mahvetmeyin, bekleyin diyor size. Bu arada sizin sıkıntınızı giderecek bir takım şeyler size verilecek, sabırlı olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA