Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEN'İN RÜYASI: RÜYADA YAĞMUR YAĞDIĞINI GÖRMEK

11.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ben
Günaydın, Ben rüyamda Cafe gibi bir yerdeyim bütün arkadaşlarım orda yağmur yağdı benim üstüme geliyor diye yerimi değiştirdim değiştirirken arkadaşım çaycıymış çay aldım ondan büyük bardakla. içine çok şeker attı ben şekerli içmediğim için dök yenisini doldur dedim. Yenisini doldurdu içine bu sefer bir kaşık şeker attı tamam neyse çıkarırım dedim aldım. Sonra cafeden çıktım çayımla bi koridordan gidiyorum şebolik ofisi kurulmuş şaşırdım. Sonra sınıf gibi bir yer var kapının dışında arkadaşım ağlıyor. Kapının içinden tabutun ayak kısmı dışarı doğru çıkmış olarak gördüm birleşim yerleri koli bandıyla bantlanmış. Üstünde bir kağıt vardı. İlk önce Nuray diye okudum kendi ismim. Sonra nurdan diye okudum. Sonra yaklaştım üstünde "beymin" onun altında "Ben" yazıyordu çok şaşırdım ben diye yazmasına sen, o, VS diye yazmıyordu "ben" yazıyordu. Sonra uyandım saat 5.15 civarı gördüm.Sabah ezanından önce gördüğüm rüyadan sonra hemen ezanı duyduğumda çıkıyor. Hala okunmadı endişeli ve meraklıyım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba gerek maddi gerekse manevi sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.Değer verdiğiniz bazı insanlara karşı kırgınlıklarınız var, bu insanlarla yüzleşin ve neler hissettiğinizi anlatın. Kin tutmayın, gereksiz kin ve öfkeden kurtuldukça daha da hafifleyeceksiniz.. Rüyada yazılan isim size bir mesaj veriyor. Ancak bunu sadece siz çözebilirsiniz..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA