Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEGİMEGİ'NİN RÜYASI: RÜYADA SANATSAL FAALİYETLERLE İLGİLENMEK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen begimegi
Merhaba.rüyamda eşim ben ve oğlumnormalde çocuğum yok tiyatro,opera gibi bir sanatsal etkinliğe gitmişiz.oğlum çok sessiz bir çocukmuş,içine kapanık gibi.bu sanatsal etkinliğe çok ilgi duyuyor ve bir şekilde oyunda yer alıyor kendisi ayarlayıp.eşimle şaşırıp seviniyoruz ilgi duyduğu bir şeyin peşinden koştuğu için.hemen oturacak yer arıyoruz salonda.salon eski bir gemiymiş aslında.biz de güvertesine çıkıyoruz,yukarıdan oyunu daha iyi seyrederiz diye.oğlumuz oynayacak ya çok mutlu,gururlu ve heyecanlıyız.sonra güverte birden dönmeye başlıyor ve paldır küldür yıkılıyor.çığlık çığlığa herkes.heryer kan revan.ben pek yaralanmıyorum ama bir bakıyorum eşim benim ve demir yığının altında kalmış bayılmış.çekiyorum hemen onu.etrafıma bir bakıyorum yaratık gibi olmuş o kanlar.insanların kafasından ahtapot kolları gibi elastik bir şekilde kalmış.hemen 112yi aramaya çalışıyorum.uyanıyorum. uyandığımda hiç oğlumu düşünmediğimi farkettim bir de.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Oğlunuz, bir sanatsal faaliyetin içinde bulunabilir ya da ince zevkler edinebilir. Onu bu konuda teşvik edin. İçindeki yeteneği keşfetmesi için onu yönlendirin. Rüyanızın ikinci kısmı bilinçaltınızın bir ürünü. Okuduğunuz ya da izlediğiniz bir şeyden etkilenerek görmüş olmalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA