Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEDENSİZLER TARAFINDAN SALDIRIYA UĞRAMAK

29.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen TC Sercan Kara
Rüyamda kpalı bir ev içindeydım arkamdan saldıra ugradım sag kolumun aldıntan yara aldım tam öldürücekti arkadan biri gelip benı kurtardı ondan sonra onu merdıven bosluguna attık ama yere dustukten sonra yıne ayagı kaldı ve gıttı pencereden namaz kılan bırının yanına gıtmeye karar verdık gıderken yıne saldıraya ugradım bu sefer ben oldurmeye calıstım ama olmedı kalbını alımde gıbı ıssettı ama olduremedım sonrada uyanmısın zaten ( not bana arkadan saldıran kısı cınmıs benı kurtaran soyledı)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu tür rüyalar haberci olmazlar. Anladığım kadarı ile rüyanın geneline korku hakim. Zaten bedensiz varlıklar sizi korkutmaya çalışırlar ve bu süreçte yaydığınız titreşimlerden beslenirler. Aslında onlar korkmayan insanın yanına yanaşmazlar, yani siz korktuğunuz için sizi korkutuyorlar. Bu bir kısır döngü; kendinizi bu dönüşten kurtaramazsanız sürekli kendini tekrar edecektir. Siz korktukça onları çekeceksiniz ve daha çok korkutulacaksınız. Bunu önlemek için korkuyu içinizden atmanız lazım. Nasıl yapacaksınız? Elbette kendinizi korkutacak herşeyden uzaklaşarak. En başta da bu tür konularla ilgilenmeyi bırakacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA