Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BEDENDEN ÇIKMAK

06.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyasorunlusu
Rüyamda kendimden 2 tane görüyordum. Birinin içinden çıkıp diğerine girdim ve diğeri ölü gibi oldu ama onun içine girersem tekrardan dirileceğini biliyordum.Tıpatıp aynı 2 tane ben vardı.Ve içinden çıktıgım vücüdün ölmediğini de biliyordum. Yorumlarınızı bekliyorum en kısa zamandan kolay gelsin.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz gerçekten de 3 ayrı parçadan oluşuyorsunuz. Birincisi ruhunuz, diğeri ise maddi bedeniniz. Üçüncüsü süptil bedeniniz. Süptil beden aynı maddi bedenin görünümündedir ancak geçirgen ve değişebilir bir formdadır. Bu kap, bedenle ruhu birbirine bağlar. Uyku esnasında maddi bedeninizden çıkarken ruhunuz süptil bedenin içidedir. Gördüğünüz şey tam olarak bir rüya değil. Astral seyahate çıkmış, bedeninizden ayrılmışsınız. O nedenle bedeniniz size ölü gibi görünmüş ve elbetteki ona geri döndüğünüzde canlanacaktır. Ruhunuz bu bilgiye sahip. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA