Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BEDDUA OKUMAK

23.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tatu
Rüyamda hoşlandığım erkeği görüyordum baktım yanında büyük siyah bir köpek vardı bana bakıp hırlıyordum bende biraz korktum sonra o erkek gidiyordu bende arkasından sinirli olarak ona bağırarak bela okuyordum sonra biri onun evleneceğini söylüyordu bende üzülüyordum biri bana diyorduki gel onların yatak odalarına bakalım yeni almışlar bende üzülerek gidiyordum içimde bişey oldu sanki yorum için teşekkürler şimdiden..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sadece beddua konusunda sizi uyarmak için rüyanızı yorumluyorum, yoksa bu bir bilinçaltı rüyası. Dua evrene saldığımız niyettir. Niyet kötü olursa adına beddua diyoruz. Evren yansıma prensibi ile çalışır.Siz istersiniz o size yansıtır. Kötü dua ederseniz size kötülük yansır. O nedenle asla beddua etmeyin, bunun yerine layığını bulmasını dileyin yeter. Ağzı bedduaya alışkın kişiler rüyalarında da beddua ederler. Rüyalardaki beddua daha kısa sürede sahibine geri döner. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA