Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BEBEK EMZİRMEK

23.03.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gül yaz
Rüyamda bir bebek gördüm erkekti sanırım.birinin emzirmesi gerekiyormuş annem emzirmeye başlıyor ama onun sütü yokmuş verin bana diyorum sag mememi sıkıyorum sarı bişeyler çıkıyor sonrasında beyaz süt akmaya başlıyor bebeği emzirmeye başlıyorum.sıkıyorum süt fıuşkırıyor annem maşallah hatta çok ilginç mememi iki tane görüyorum biri ayağımın orda diğerini aynı yerinde onu sıkıyorum.bir ara çocuğu yere bırakıyorum çocukta serum bağlıymış serum görmedim kablosunu gördüm hatta kan vardı kablonun içinde
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sonuç alacaksınız ama bunun üzerine çaba harcanması gerekiyor. Sizin buna gücünüz var ama anneniz bunu yapamaz. Uğraşacaksınız, efor sarf edeceksiniz ve hatta moralinizi zaman zaman bozacaksınız ama başaracaksınız. Bu hastalıklı bri durum, her an elden kaçacak bir şey. Akrabalarınız da bu işe karışabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA