Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BEBEĞİ KIRMAK

11.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ozegeli
Rüyamda nişanlımın kardeşini kucağıma alıp ona uzatıyorum kardeşi kucağımda nişanlıma doğru verirken bebeğe dönüşüyor ve onun kucağında oyuncak bebek haline geliyor. Sevgilim yanlış bir hareket yüzünden o oyuncak bebeği belinden kırıp ikiye ayırıyor bebek ikiye ayrıldığında belimden aşağıda kan görüyorum ortadan bölünen oyuncak bebekten de kan geliyor ve ailesine ne diyeceğini düşünüp ağlıyor ben de o bebeği tekrar bir şekilde bir araya getirmeye çalışıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanki aranızdaki sevgi gerçek değil. Bir şeyler eksik, bunları kendi aranızda konuşmuyorsunuz ama özellikle de siz bunu hissediyorsunuz. Şimdi sevgiliniz, bir hata nedeniyle bu hassas sevgiye bir zarar verecek. Siz ondan ayrılmak isteyebilirsiniz ya da kırgınlığı telaffi etmek için uğraşabilirsiniz. O ise sadece kendini suçlayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA