Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BB'NİN RÜYASI: RÜYADA YUMURTA GÖRMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bb
Meraba.Rüyamda çokça yumurta gördüm bunlardan bir kabın içine 6 tane yumurta alıp kirdigimi gordum.Güya acıkmıştım da onları pişirip yiyecektim sonra dolaptan 2-3 tane közlenmiş yeşil biber çıkardım. Biberle yumurtayı pişirmeyi düşünüyordum ama pişrdiğimi görmedim.Yorumu nedir acaba? Bir de kahin küs olduğum biri var rüyamda hep görüyorum onu ama yüzünü hiç göremiyorum. Ya sesini duyuyorum ya da arkamda olduğunu görüyorum ama yüzünü görmüyorum. Zaten uzun süredir o insanı ne gerçekte ne de fotoğrafta görmedim. Acaba yüzü zihnimden bir nebzede olsa silindiği icın mi göremiyorum yoksa başka bir yorumu mu var. Çok tesekkür ederim. Bekar~20
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Yeliz, suçluluk ve pişmanlık duygularınla kendi kendini huzursuz ediyorsun. Kırılan yumurtalar gizlenen gerçeklerin ortaya çıkacağını söylüyor. Rüyan, sosyal çevrende dedikodunun yapıldığını ama bu dedikoduya malzemeyi de senin kendi ellerinle verdiğini söylüyor.. Küs olduğunuz kişiyi görmeniz ise, vicdanınızın rahat olmamasından kaynaklı. Eğer görüşme şansınız ya da konuşma şansınız varsa yaptığınız şeylerden dolayı ya da yaşadıklarınızdan bir helallik alın derim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA