Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAYRAM'IN RÜYASI: RÜYADA EMEKLİ ÖĞRETMENİ GÖRMEK

27.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bayram
Merhaba. Bir işhanının yöneticiliğini yapan ve orda emlakçılık bürosu açan tanıdığım bir emekli öğretmenimi rüyamda gördüm. 63 yaşlarında. Biraz maddi sıkıntı içinde olduğundan dem vuruyor sürekli. Üzerimde emeği olduğundan kendisine saygı duyuyorum. Bir miktarda borç vermişliğim var. Arsa işi kovalıyorum çıkarsa haber ederim dedi. İşte yarın birden fazla daire sahibi olursun vb.Rüyamda bir yerde oturmuşum annemle o da bizden uzakta. Diyorum ki öğretmenler gününüde kutlamadım diyorum kendi kendime. gerçekte de kutlamadım Öğretmenim yanımıza geliyor elinde leblebi ağzına atıyor. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sağ olun var olun.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Bayram, bu rüyan bilinçaltının ürünü. Haberci bir rüya değil. Öğretmenler gününü kutlamadığınız için aklınıza takılmış ve rüyanıza girmiş olmalı. Borç para vermişsiniz onu düşünerek yattıysanız da böyle bir rüya görmeniz çok normal.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA