Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAŞÖRTÜSÜ İLE OYNAMAK

23.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen beyaz
Rüyamda beyaz bir yazmam vardı güzel temiz işlemeli bir süre sonra elimden bir şekilde kayboldu. yolda dolaşırken yazmayı bir komşumuzun bahçesinin direğinde asılı olarak gördüm almaya çekindim. kadın komşumuz ise gülerek al o senin dedi ben yazmayı aldım mutluydum. daha sonra beyaz bir arabanın arka koltuğunda elimdeki yazmayla ilgileniyordum en büyük ablamsa gerçek hayatta da sinirlidir yazmamla ilgili bir şeyler söylüyordu ama benim umrumda değildi sonra arabayla eve doğru gittik.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evli olmadığınızı tahmin ediyorum. Eğer evliyseniz bu rüya evliliğinizdeki gel-gitleri sembolize ediyor olacak. Evli olmayan bir bayan için eş aramaya işaret eder. Bir eş adayını bulup, kaybetmiş olabilirsiniz. Onunla yeniden karşılaşmanız veya bu ilişkiye bir şans daha vermeniz söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA