Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAŞKASININ HAYALLERİNE GİRMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rumuzcuk
Bir oyuncu olarak oyunculuk benim için hayırlimi diye istiareye yattım Yatmadan güzel şeyler hayal edin diye duymustumBende pembe bir elbiseyle filmde oynadığımı elbisemin çok hos olduğunu hep iltifat aldığımı hayal etmrüyamda yeşil renk görünce istiaremin olumlu olduğunu dusundum Sonra okula gittiğimde çok yakın olmayan bir arkadaşım geldi ve bana seni rüyamda gördüm dedi Nasıl gördüğünü sordum Pembe bir elbise vardı üzerinde sana çok güzesin dedim sende tesekkur ettin dedi yorumunuzu bekliyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizim her düşündüğümüzün, her yaşadığımızın, her acımızın, sevincimizin, kısacası soyut düzeydeki her olgunun toplandığı bir yer var. Buraya ortak bilinça diyoruz. Bir şeyi yeterince hayal ederseniz ortak bilinç onu yankılıyarak size gönderir. Duaların ve hayallerin gerçekleşmesindeki temel etmen budur. Biz geceleri uyuduğumuzda ruhumuzu bedenimizden ayrıarak hem bu ortak bilinç bölgesine hem de ölülerin hayallerinin bulunduğu ara boyuta çıkarız. Arkadaşınız, astral seyahat yaparak sizin hayallerinizin içinden geçmiş ve onlara tanık olmuş. Demek ki çok kuvvetli hayaller kurmuşsunuz. Bu çok güzel bir şey; bu kadar güçlü hayaller mutlaka evrenden karşılık görecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA