Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAŞKA BOYUTA GEÇMEK

04.05.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lilith
Rüyamda arkadaşlarımla (biri tanıdık) sinemaya gidiyordum sinemada uyumuşum. Sinema bittikten sonra uyandım ama zaten daha onceden izlediğim bir filmdi. Sonra tanıdık bir akrabamla tanışıyorum ardından yanında oturan tanıdık bir öğretmenimle. Oradan çıkıyoruz arasını hatırlamıyorum ama daha sonra bir anda boyut değiştirip bambaşka bir yerde oluyorum. Harika insanlar var tarzları tam benim istediğim gibi. birine ortak olup birine zarar veriyorum. ayna yoluyla beni göndermeye çalışıyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta çıkmışsınız. Rüya esnasında bir nedenden bedenizden çıkmış olmalısınız. Buna astral seyahat diyoruz. Astral seyahat esnasında maddi bedenimize bir bağ ile bağlı kalırız. Bu bağa gümüş kordon denir. Bedenden bu şekilde ayrılan ruh, zamandan ve mekandan bağımsız gezebilir. Bazı günlerde ruhların daha fazla astral seyahat meyli içinde olduklarını biliyoruz ama nedeni çözülebilmiş değil. Bu aralarda da rüyalarda çok sık ratlıyorum. Demek ki o özel süreçlerden birindeyiz. Siz bedeninizden ayrılıp, yeni ölenlerin ruhlarının da bulunduğu ara boyuta çıkmışsınız. Burası bir mekandan çok bir düşler alemidir. Karışık ve iç içe geçmiş hayaller zincirinde dolaşmış olmalısınız. Birileri de size ayna tutmuş, varlığınızdna rahatsız olmuş anlaşılan. Ayne ruhu ürkütür, korkunca bedene geri döneriz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA