Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BARAN'IN RÜYASI: RÜYADA CİN GÖRMEK

15.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Baran
Rüya uyuduğum köyde geçiyordum evimizin yanında hemen birtane ev vardı akşam üstüydü. Ben koltuğun kenarında dışarıyı seyrediyordum. Koltuk camın önünde olduğu için yan yatınca yan taraftaki evin çatısını görebiliyordum. Aynı insana benzeyen iki tane varlık bana bakıp kaçıyorlardı. Onlara daha yakından bakmak istediğimde bana ellerini uzattılar. Camı açtım o sırada evde kimse yokken yanıma ananem geldi onlar cin mi dedim oda bana evet dedi kafamı yukarı çevirdiğimde onun bana şaşkın bir şekilde baktığını gördüm tekrar ananeme bakmak istediğimde ise kaybolmuştu. Tam elimi ona doğru uzatıcakken bı anda uyandım. Uyumaya çalıştım ve tekrar uyuduğumda ise hiçbir şey olmamış gibi aynı yerden devam ediyordu rüya. Ben elimi çekip camı kapattım. Öylece oturdum koltukta. Dışarıya baktığımda çok fazla kedi vardı. Ama bunlar hayvan değildi. Evlerin çatısına ışınlanırken benim elimi uzattığım o şeylere dönüşüyorlardı. Bazıları kuş oluyordu, bazıları köpek. Bakmak için dışarı çıktığımda hepsçatılar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cin bazen kötülüktür, beladır yani onları temsil eder. İnancınızla kötülükleri yenecek olabilirsiniz. Ama rüyada korku unsurları vardıysa bu rüya bir bilinçaltı rüyası demektir. Dinlediğiniz şeylerden etkileniyorsunuzdur.Bu tip rüyalar genellikle bir şeyden etkilenerek görülürler. Bedensizler korku anında yayılan titreşimlerden beslendikleri için, korku onları çeker. Bu nedenle bu tip konularla ilgilenmemenizi ve kendinizi korkutmamanızı tavsiye edeceğim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA