Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BANİ BRBR'İN RÜYASI: RÜYADA DÜĞÜNÜNÜN OLACAĞINI GÖRMEK

05.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bani brbr
Merhana rüyam düğünüm oluyor, ama hiç bir hazırlığım yok. telaşe içinde hazırlanmaya çalışıyorum. Biri bana nazar boncuklu kolye verdi bileğime doladım. Saçımı düzledim oradan biri saçın kendi hali güzel dedi saçım olduğundan uzundu aynada bakıyorum birden boynumda pırlanta kolye oldu sanki sihirli gücüm var gibiydi, birden yüzüme majyaj falan yapabiliyordum ešime de daha saçını bile yapmamışsın diyodum. daha gelinliğim yoktu aceleyle gelinliğimi almaya gidecektim, giderken bir kadın vardı 3 merdiven falan vardı kadın ayağımla bazı hareketler yaparsam geçebileceğimi söyledi ayağımla o hareketleri yaptım ayağımda pembe renk spor ayakkabısı vardı ve kadının ordan geçtim gelinliğimi giymeye gidecektim. -Gerçekte evliyim-
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınızda önemli değişiklikler arzuluyorsunuz. Bir konu nedeniyle sosyal çevrenizde ön plana çıkacağınız gelişmeler var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA