Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BALİNA GÖRMEK'İN RÜYASI: RÜYADA BALİNA GÖRMEK

29.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Balina görmek
Rüyamda bir okyanusun içindeyim kocaman okyanusu kaplayan dev bir balina var bu balinayla ben dans ediyoruz okyanusun içinde balina bana sarkı söylüyo benimle bir yandan dans ediyo dev mavi balina cok mutluyum huzurluyum ve bana gülüyo aynı zamanda ben insanım o ise balık içimden diyorum rüyamda bu benim eşim sımsıkı sarılmaya calısıyorum daha sonra bir anda kendimi okyanusa havadan bakarken buluyırum gündüz güneşli bi hava var tepede bi helikopter var okyanusun içindede ay gibi bir şey var helikopterin altında ağ var balık ağı onunla o parlayan seyi yakalıyolar okyanustan bi cıkıyo dans ettiğim balık polis helikopteri o ben gökyüzündeyim balina ağın arasından ğöğe bakıyo gülümsüyo o üstendeki delikten böyle su fıskırtıyo cok mutluydu sürekli bana bakıp gülümsüyodu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Bir büyük kısmetle ilgili haber alacaksınız ama çabuk davranmazsanız kısmetin bir kısmını başkaları alabilir. Hazırlıklı olun ve kısmetinizi kaçırmamak için zamanında davranın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA