Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAHAR'IN RÜYASI: RÜYADA SIKINTI DUYMAK

17.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bahar
Rüyamda sebepsiz müthiş bir iç sıkıntısı yaşıyorum..Öyle ki delirecek gibi oluyorum.2-3 'dür böyle rüya görüyorum.Rüyamın başka bir bölümünde ise arabamla giderken kırmızı ışıkta durmuyorumtenha bir yer.Ancak yol kapalıymış.Kırmızı ışığın nedeni de buymuş.Arabayı ters döndürüp geri dönmek istiyorum.Ancak her yer arabanın gidemeyeceği şekilde engebelerle dolu.Arabayı kucaklayıp engebeleri ya da tepecikleri,çukurları geçmeye çalışıyorum.Bir yer görüyorum,tuvaletti sanırım,karanlık,adam arkasını dönmüştuvaletini yapıyor.Hep bir yerleri aşmaya çalışıyorum,karanlık,sıkıcı bir rüyaydı kısacası.Bir de arkadaşımın evinde tertemiz alaturka bir tuvalet gördüm,ama tuvalet terlikleri yoktu.Tuvalette bir sürü giysi asılıydı.Yorumunuz için teşekkürler ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Nuray, yaşadıklarınız derin izler bırakmış sizde. Hayatınızdan zevk alamaz hale gelmişsiniz. Kişisel gelişim kitapları okumayı deneyin. Hayattan zevk almak için ihtiyacınız olan telkinleri oradan öğrenebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA