Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BADEMEZMESİ'NİN RÜYASI: RÜYADA SİVİLCE SIKMAK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bademezmesi
Rüyamda çocukluğumda çok alışveriş yaptığım küçücük bakkaldayım yerde oturuyoruz biriyle dokuz taş oynuyorum sanırım bir kız tanımıyorum ve hoşlandığım çocuk da var oyunda ve o da oyun oynuyor son hamleye kadar oynuyoruz.son hamlede bu çocuk diyor ki bak oyun sende göz kırpıyor hamlemi yapmam için ipucu mahiyetinde. bir bakıyorum son hamleyle oyunu ben alıyorum.diyorum ki çok çabuk yendim.tekrar oyun kurduk.bu çocuk da aynı zamanda evli ve çocuklu bir kadının kendini çok sevdiğinden hatta boşandığından bahşediyor kız da bakkalın önünden geçiyor ben de bunun bacağını sukıyorum önüne bak diye.bir de omzumda bir sivilce varmış onu sıktım içinden azıcık beyaz kesilmiş süt gibi irin çıktıacil yorum geçenki rüya yorumunuz çıktı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılarınız ve söz, lafa dayalı içsel sorunlarınız var. Biraz kendinizi rahatlatacak şeyler yapın çünkü bunalmışsınız. Sivilce sıkmak içinizde biriktirdiğiniz, sakladığınız şeylerin dışa vurumunu da simgeler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA