Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BADEMEZMESİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖPÜŞMEK

05.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bademezmesi
Rüyamda hoşlandığım çocuğun annesi ve ablası bizde oluyor kardeşimin bebeğini seviyorlar bebek bayağı büyümüş Kardeşim de nazar değer dşye hoşlanmıyor göstermekten . Ben de kızıyorum nazar değmez dşye. Sonra bu hoşlandığım kişi dudağıma yapışıyor benle sevişmek için ve öpüşmeyi sevmezmiş normalde ağzını yeşil mendille siliyor.ben en son senle seviştim diyorum. Sonra işi çıkıyor bekle geliyorum diye gidiyor ben beklerken ağzıma güzel koksun diye renkli şekerler atıyorum yataktayım geri geliyor uyandım . Acil cevap lütfen
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyada öpüşmek haber almak karşılaşmak ya da menfaat elde etmektir. Bir erkeği öpen kadın, erkeği tanıyorsa o kişiden haber alır ya da onunla karşılaşır. Bir erkek için de aynı şekilde o kadınla karşılaşmak ya da onun ilettiği bir haberi haberi almak olarak yorumlanabilir.. Rüyada görülen cinsel ilişki rüyaları bilinçaltının ürünleridir. Cinsel ihtiyaçlar, yemek gibi, su gibi insan hayatının bir parçasıdır. Ne kadar ayıp, günah kavramları ile örtmeye çalışsanız da rüyalarda su yüzüne çıkarlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA