Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BA BA'NIN RÜYASI: RÜYADA ESKİ TANIDIĞI GÖRMEK

30.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BA BA
Üniversiteye gidiyorum para çekmek için. atmnin bozuk olduğunu öğrenip sinirleniyorum. çok eskiden tanıdığım bir arkdaşamı görüyorum. hakkında dedikodular olan birisiydi. bana bir şeyler söylüyor ve kalbime dokunuyordu. merdivenlerden aşağı doğru indim. tam okuldan çıkacakken bir kız yanıma geliyor. kiz gözlüğün güzelmiş diyor ve gözlüğü gösterirken kulpu kırılıyor. gözün değdi bak şimdi felan diyorum gülüyor. sonra bana sırnaşmaya çalışıyor ben izin vermiyorum sevgilim var çünkü diyip. okula bisikletle geliyorum çıkacakken bu yanımdaki kız bisikleti gösteriyor bunla mı geldin diye ve bisikletin ön tekerleği patlıyor. sonra arkadaşlarımı görüyorum hadi okuldan kaçalım diyor birisi. neyse biz bir anda ütopik bir yerdeymişiz gibi bir mekana giriyoruz okuldan kaçmak için. ben bir yolunu bulup koşuyorum arakadaşlarımada hadi diyorum. bunlar yavaş yavaş gelmeye başlıyorlar. bunlardan birine en yakınıma bisikletimi getirmesi söylüyorum. tam gelirken hepsi idareden biri yakalıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bazen ruh halimiz rüyalarımıza yansır. Sanırım karmaşık bir ruh hali içerisindesiniz. Hem sevgiliniz var hem başkaları size ilgi gösteriyor, yaklaşmaya çalışıyor biraz kafanız karışmış olabilir.. Okulla ilgili kafanıza takılan düşünceler, özel hayatınız, maddi durumunuz hepsi bir arada rüyanıza girmiş. Rüyanız haberci değil, merak etmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA