Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AZADE'NİN RÜYASI: RÜYADA BİRİLERİNDEN KAÇMAK

14.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Azade
Rüyamda birileriyle bizi öldürecek birinden kaçıyoruz yanımıza battaniye gibi malzemeler alıyoruz. Saklanacak pek yer yok her yerden bizi görebilirler. Sonra mecburen bir ağacın altına sığınıyoruz kurşunlar geliyor diyor birisi bana ama hiçbiri değmiyor en son öldürecek kişi yakınımda konuşmalar yapıyor ben battaniye altına saklanıyorum. Ve aramızda sulh yapılıyor hatta fazlasıyla güzel şeyler oluyor.Biliyordum diyorum. Birisinin bu olay dolayısıyla namaz kıldığını görüyorum. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanız haberci değil. Korku filmi gibi bir rüya görmüşsünüz. Bu tür rüyalar sizin bilinçaltınızın bir ürünü. Belli ki dinlediğiniz ya da izlediğiniz şeylerden etkilenmişsiniz. Bu yakınlarda olmazsa bile bu tür korkular bilinçaltınıza yerleşir, yıllar sonra bile bir nedenden bu korkular depreşir, rüyalarda su yüzüne çıkabilirler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA