Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYŞENUR'UN RÜYASI: RÜYADA ERKEK ARKADAŞI GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayşenur
Rüyamda eski okulumdaki sınıftaydım bir sürü öğrencim vardı.Ağlamasınlar diye sıralarının yanına yarım ay şeklinde büyük pembe şeker asıyodum.Sınıftada arkadaşımın flörtü bi erkek gözleri belli olucak şekilde bal rengindeydi o vardı onun suyunu pet şişeden içtim çok kötü kokuyordu ama kirli gözükmüyordu içerken sadece kokusundan rahatsız oldum ama içmeye devam ettim sonra tenim beyazladı ve gözlerim onla aynı renk oldu sonra farklı olmamız gerek diye düşünüp gözlerim mor saçlarım gri gibi olmuştu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızın erkek arkadaşına bir şeyler hissediyorsunuz. Bu şu an küçük beğeni fakat bu rüyadan sonra ilginiz daha da artacak gözüküyor. Siz ne kadar düşündüğünüzün ve hissettiğinizin yanlış olduğunu bilseniz de kendinizi düşünmekten alıkoyamıyorsunuz. Bu durumun arkadaşınız tarafında anlaşılacağı endişesini yaşıyorsunuz. Onu düşündüğünüzde kendinizi nasıl iyi hissettiğinizi fark ediyorsunuz. Dikkat edin aşık oluyorsunuz!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA