Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYSENİNRÜYASI'NIN RÜYASI: RÜYADA SINAVDA OLMAK

10.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayseninrüyası
Merhaba rüyamda üniversitede sınavdayım, kalabalık bayağı. Başımda bayan genç bir hoca var bana güveniyor ve beni seviyordu. Fakat yine de ben kendimi yeterli görmüyordum. Sınıfa öğretmen ve abisi girdi. O öğretmen gözüken benden hoşlandığını tahmin ettiğim kişiydi. Sınıfta salavat okuduk, melodik bir şekilde. Sonra arkadaşlarımızla sınıftan çıktık gülüşüyorduk, başımda kırmızı tülbent vardı. Diğer kızlarda da pembe ve kırmızı renklerde tülbentler vardı. Kucağımda erkek olduğunu hatırladığım bir bebek gördüm. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten sınava girecekseniz ya da girdiyseniz bu konuda yaşadığınız kaygı ve endişe nedeniyle bu rüyayı görmüş şünüz. Sınıfta salavat getirmeni Allah'tan dilediklerinizi, bu konuda ettiğiniz içten duaları simgeliyor. Kırmızı tülbent bekarlar için bir ilişki ya da evliliğin habercisidir. Erkek bebek ise müjdeli ve çok sevineceğiniz bir haberdir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA