Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYŞEN ÖZOĞUL'UN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayşen özoğul
Lisedeki okulumda festival tarzı bir etkinlik varliseden mezun olalı 3 yıl oluyor. bende şu anki en yakın arkadaşımla o etkinliğe gitmişim ön çaprazımdaki masada bugüne kadarki tek ve eski sevgilim oturuyor yanında da şu anki sevgilisi var ve rüyamda da sevgililer. benim yanımda oturan en yakın arkadaşım da şu anki sevgilisinden ayrılmış güya biz birbirimizi teselli ediyoruz.tabi kahkahalar falan havada uçuşuyor öyle mutsuz değiliz. ben su içmeye gitmek için kalkıyorum ve eski sevgilimin masasının önünden geçmek zorunda kalıyorum. önlerinden geçip giderken eski sevgilimin benim için cinsel içerikli bir lafı kız arkadaşına söylediğini duyuyorum ama kız arkadaşı üzülmesi gerekirken gülüyor. neyse gidip suyumu içiyorum tam geri döneceğim sırada kız bi anda önümde beliriyor ve beni itip kalkmaya başlıyor bende onu itiyorum. kavga ediyoruz ve kavga sırasında bana sevgilisinden uzak durmamı falan söylüyor. uzun zamandır ikisini de görmedim ve neden şimdi rüyamda gördüm .lütfen cevaplayın..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, görmemiş olabilirsiniz ancak eğer hala onları düşünüyorsanız bu şekilde rüyalarınıza girmesi de çok normal. Merak edip kontrol ediyorsanız, sosyal medyadan gizlice bakıp ya da ortak arkadaşlarınızdan bilgi alıyorsanız bunlardan etkilenerek görmüş olabilirsiniz. Yok eğer böyle bir durum yoksa yakın zamanda eski sevgilinizle ilgili bir haber alabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA