Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYSEGUVEN'İN RÜYASI: RÜYADA AĞLAMAK

24.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayseguven
Merhaba gerçekten çok kötü bi durumdayım kafayı nerdeyse sıyırmak üzereyim. 8 aydır her gün tanıdığım tanımadığım hatta beni tanımayan insanlar bile bana mesaj atıyor ya da arıyolar seni rüyamda gördüm diye. Bazen iyi bazen kötü halde görüyorlar ama çoğunlukla kötü. Genelde öldüğümü görüyolar ağlarken görüyolar ya da bi yerlerde beraber gezerken görüyolar. Belki abartmıyorum 500 kişi yazdı 8 aydır rüyamda gördüm seni iyi misin bilmem ne diye ben de çok korkuyorum artık acaba basıma bisey mi gelecek. Pskiyartiye gidiyorum soruyorum o da önemli bişey olmadığını rahat olmamı söylüyor ama olamıyorum bıktım sürekli birilerinin seni rüyamda gördüm demesinden neden böyle oluyor lütfen açıklar mısınız pskolojim çok bozuldu :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Ayşe, öncelikle sakin olmalısın. Bu mesajı atanlar gerçekten çevrende samimi olduğun insanlar mı? Biri seninle oyun oynuyor kötü bir şaka yapmak istiyor olabilir mi? Yaşınız kaç, okuyor musunuz, evli misiniz bunların hiçbirini yazmamışsınız. Bunları yazsaydınız rüyanızı ona göre yorumlayabilirdim. Rüyada ağlamak, rahatlamaktır, bir sıkıntı atlatacağınızı söylüyor görülen rüyalar. Rüyada ölmek;bir sonlanma yaşanacağının söz konusu, siz buna sadece şahit olacaksınız. Sizin de sıkıntılarınız var ve bu olaya müdahale edecek durumda değilsiniz sanki. Bir haber alıp, bir serüvene atılacağınız anlaşılıyor. Ancak dediğim gibi görülen rüyalar canınızı sıkmayın, siz ne kadar düşünürseniz evren size daha fazlasını verir. Akışına bırakın, düşünmeyin göreceksiniz ki bu görülen rüyalar azalacak..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA