Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYSE_CANİ'NİN RÜYASI: RÜYADA CESET GÖRMEK

06.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayse_cani
Merhaba, bugün rüyamda yeni ayrılmış olduğum ama hala sevdiğim sevgilimin yanmış cesedini gördüm. Sonra şoka girdim. Bir süre sonra arkadaşımın ölüm haberini aldım. Onun birkaç tişörtü bende ve ben ağlayarak onları yerleştirdim. Sonra ise kuzenimin ölüm haberini aldım. Arada birkaç bişey daha oldu, onları hatırlayamıyorum. Bu sefer bir kutlamadayım. Yanan sevgilim dışında diğer eski sevgililerim de orda. Ben bir şekilde onların beni görmesini istemiyorum, o sırada üzerimde kırmızı bir elbise var. Sonra birşey oluyor ve farkediliyorum. Beni görmesinler diye hızla kaçıyorum. Yüksek bir yerden büyük mavi tramboline benzer birşeyin üstüne atlıyorum. Beni birkaç kişi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Ayşe, rüyada ceset görmek haber alınacağı anlamına gelir ama yeni ayrıldığın sevgilini görmen bilinçaltının ürünü gibi geldi bana.. Ölüm haberi almak ise, benzer şekilde çıkar ama asla rüyada görülen insan ölmez. O kişi bir sembol. İsmi ile, sıfatı ile (kuzen mesela), memleketi ile ya da başka bir benzerliği ile birisini sembolize ediyor rüyada. Ancak rüya gerçekleşmeden kimi işaret ettiğini anlamanız zor olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA