Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYSE_CANİ'NIN RÜYASI: RÜYADA BİR ŞEY ARAMAK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayse_cani
Bugün rüyamda okul arkadaşlarımla beraber bir hastanede birşey aramak için yola çıkıyorduk. Ben ceketimi unuttuğumu söyleyip, geri dönüp ceketimi nerede unuttuğumu bulmaya çalışıyordum. O sırada çoğunluğu erkek olmak üzere, heryerde bizimle aynı amacı olduğunu bildiğim ama tanımadığım insanlarla karşılaştım. Onları yangın merdiveninden takip ediyordum. Beni görüyorlar ama tepki vermiyorlardı. Daha sonra eski bir arkadaşım ve yanında bir kızla karşılaştım. Üzerlerinde hemşire forması vardı ve benim de üzerimde vardı. Beni görünce gülümseyip, selam verdiler. Sonra biryere baktıklarını farkettim. Ben de dönüp baktım. Sedyede siyah saçlı, yarı çıplak ama üzeri örtülü bir kız yatıyor. Ama kızı tanımıyorum. Sonra hemen ordan ayrılıp arkadaşlarımın yanına gittim. Aradığımız şeyi bulmuşlardı. Devamını hatırlayamıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Ayşe, sürekli yanlış yerde yanlış kişilerle yanlış davranışlarda bulunuyorsunuz. Yaşadıklarınızdan hiç ders çıkaramıyorsunuz. Size uyarıda bulunanları dikkate almadığınız için başınız belaya girebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA