Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYŞE41'NİN RÜYASI: RÜYADA DANS ETMEK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayşe41
Rüyamda iett otobüsünün içinde ayaktaydım. Otobüs biraz kalabalıktı. Sonra birden herkes savrulur gibi dans etmeye başladı elleri kolları ayrı oynuyorsu ama bu onların kontrolünde değildi. Ben de rahatladım ben etkilenmedim iyi ki diye söylenirken birden sanki görünmez biri beni savurmaya başladı benim de ellerim kollarım oynamaya başladı hatta ben hepsinden de kötü olmuştum otobüsün ortasına konuldum ve dans eder gibi savrulmaya başladım ve kendi irademle bu durumu düzeltemedim. Uyandığımda bir hayli korkmuştum rüyadan çok bir kabustu. Yorumunu çok merak ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Ayşe, dans ikili ise biri ile birlikte hayata ayak uydurmayı, akışa uygun yaşamayı temsil eder. Bu tip yaşam insanı mutlu eder. Siz dans mı ediyorsunuz yoksa savuruyorlar mı orayı tam anlayamadım. Eğer dans ediyorsanız siz de yaşamı ve duruşu sizden çok farklı biri ile tanışacak olabilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA