Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYŞE ÖZEN'İN RÜYASI-RÜYADA FORMAYI BİRİNE VERMEK

16.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayse Ozen
Eskiden karsilikli birbirimizden hoslandıgımız birisiyle bu ara birlikte calisiyorum ve uzun süre calisacagim. Uzun zaman ondan hoslandigim halde boyle bir ruya onceden gormemistim. Bir tramvayda yanyana oturuyoruz, tereddutle yaklasip dudaktan opusuyoruz. sonra yalnız bi istasyonda inip buyuk bir binaya girip elimde olan iki lacivert sırmalı üniformayi resmi giyimli birine teslim ediyorum, ikisine birden gerek yok deyip birini alıp beni gönderiyor. Simdiki sevgilim pilot ve üniforma giyiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tramvay ya da otobüs çalışma yaşamını anlatır. Bu erkek size yaklaşacak. Belki sadece yardımcı olma görünümünde yaklaşacak ama etkileneceksiniz. Ve rüya apaçık bir tercih yapacağınızı haber veriyor. İki üniforma iki ayrı sevdayı temsil ediyor. Aslında ikisinden birden ayrılmak isteyebilirsiniz, biraz mola vermek isteyeceksiniz çünkü. Ama hayat izin vermeyecek çünkü bu kişilerden birisi sizin kaderiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA