Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYSE İNAN'NIN RÜYASI-RÜYADA VURULMAK

08.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayse İnan
Merhaba rüyamda bir köy yolundaydım, bir an durduk babam arabadan indi. Baktım bir adam vardı uzakta, elinde bir silah vardı nişan alıyordu. Ben içimden dedim ki acaba ateş edip onu engellesem mi, sonra yanlış mı anladım diye düşündüm, birşey yapmadım.Silah sesiyle birlikte çatışma başladı.Ben, kardeşim ve kuzenim bireyin altına saklandık.Önce kardeşim vuruldu, sonra ise ben vuruldum öldüm.Sonrasında yaşadığımı gördüm, inanamadım babama ve kuzenime sordum, güldüler.Ayrıca kan yoktu.teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Birisi sizi ve ailenizi hedef alıyor. Bunu biliyorsunuz ama bir türlü konduramıyorsunuz. Şimdi sizin o konduramadığınız insanlardan gelecek etkiler nedeniyle ani sıkıntılar yaşamanız söz konusu ne yazık ki. Ama neyse ki kalıcı etkileri olan olaylar değil bunlar. Bir süre sonra bulutlar dağılacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA