Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AYNI ŞEYİ GÖRMEK

29.04.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hılal
Sureklı aynı ruyayı goruyorum 4 yasındakı kız cocugum kayboluyor ama sonunda buluyorum. bugun ruyamda kızımı kres gorevlılerı kaybedıyor polısler arıyor ben aramıyorum haber gelmesını beklıyorum esıme sarılarak cok aglıyorum.sonra abdest alıp aksam namazıydı sanırım namaz kılıyorum ama namazı kıldıgımı gormuyorum abdest aldıgımı kollarımı yıkarken goruyorum kabanım ıslanıyor sonra uyanıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen rüyalar sizin bilinçaltınızın ürünleridir. Eğer bir kız çocuğunuz yoksa, gördüğünüz rüya çok ilginç demektir. Ama durumunuzu yazmadığınız için bu duruma açıklık getiremiyoruz. Ağlamanız da ruhunuzun sıkıntıda olduğunu haber veriyor bize. Ruhun çok ağır negatif enerjiler yüklendiği durumlarda bilinçaltının yazdığı senaryoları rüyamızda görerek ağlarız. Böylece ruhumuz üzerindeki ağırlıkları atar. Sürekli ağladığınız rüyalar görüyorsanız ciddi psikolojik baskılar altında yaşadığınızı söyleyebilirim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA