Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYNI RÜYAYI SÜREKLİ GÖRMEK

20.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Daymoon
Bu rüyayı benim bi arkadaşım 2 haftada 3 defa görmüş.Bizim bi arkadaş grubumuz var 6 kişilik 1 kişi hariç hepimizi görmüş.Biz tatil için biyere gidiyomuşuz.Orda bizi öldürmeye çalışıyorlarmış.Bizde tuvalete saklaniyormusuz.Benimle Rümeysa adinda bir arkadaşımın biyere gitmesi gerekiyordu diğerlerine anahtarı alıp kapıyı kitlleyin diyormusuz ama onlar yok gerek yok diyorlarmis ama biz gidince bir adam gelip kapıyı yumrukluyormus.Onlarda korkudan havalandırmaya saklanıyorlarmis
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya haberci değil. Zaten sürekli olarak görülen benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Arkadaşınız izlediği şeylerden etkileniyor gibi geldi bana. Ben böyle söyleyince, yakınlarda böyle bir film izlemedim diyor okuyucular. Ama yakınlarda izlemenize gerek yok, bilinçaltı öylesine büyük bir belleğe sahiptir ki duyduğunuz sesleri bile kayıt eder. Bazen yıllar sonra kayıtlar, oldukları yerden çıkarlar. Bunun için herhangi bir hatırlatıcı yeterli oluyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA