Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYGÜL SU'NUN RÜYASI: RÜYADA TOKAT ATMAK

26.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aygül su
Rüyamda sevgilim ve arkadaşları bi yere gittik düğün gibi birşeydi benim ailem var onun ailesi vardı herkes muhabbet içindeydi Bende baya gergindim benim akrabalarımdan birinin çocuklarımın olduğunu söyleyecek diye korkuyordum neyse sevgilimde yola gitcek hadi kalk geç oldu saat diyorum duvara bakıyorum saat gece 10 olduğunu görüyorum ısrar ediyorum sonra annesi geldi beraber oyun havası filan oynadık annesi birden tam yüzünü hatırlayamadığım herhalde benim akrabamdı gülerek gitti insanların içinde o kişiye sol yanağına tokat yapıştırdı ben de gülerek uyandım. Yorumunuz için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, kalabalık bir ortamda bulunacaksınız. Ancak sizin çekindiğiniz gizlediğiniz ve duyulmasından korktuğunuz bir durum var. Endişelisiniz. Tokat atmak birini kendine getirmek anlamına gelir. Ama siz kime tokat attığını görememişsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA