Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYGÜL SU'NUN RÜYASI: RÜYADA BUZDOLABI GÖRMEK

11.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aygül su
Rüyamda bir buzdolabı gördüm ama eski bir buz dolabıydı bi evde bi kaç kişiydik dışarısı çok sıcaktı sonra baktım buzdolabı çalışmıyor meğer ayarı düşükmüş bi kaç ayar vardı eksi derecelere getirdim ayarı bulunduğum o bölge hep serinleşti soğuğa aldım kar don yaptı ama bunu sadece biz hissediyoduk o sıcakta başka insanlar hissetmiyordu o dolabı hangi ayara alırsam o ayarda dışarıyıda değiştiriyordu. Birde aynı rüyanın için çokkk güzel bi kız gördüm çok fazla güzeldi onunla muhabbet ettik bana gülümsüyordu. Teşekkür ettim rüya yorumcusu ☺
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öyle bir süreç ki sizi sıkıntıya sokuyor, olgunlaşmanız ve bilgeleşmeniz için sizi sınıyor. Eski nasihatları bilinçaltınızdaki yerlerinden çıkartıp uygulama zamanı gelmiş.. Çevrenizdeki güven veren insanlara dikkat edin, her ortama ayak uydurabilen herkesin nabzına göre şerbet veren biri sizi zor duruma sokabilir. Ben teşekkür ederim :)
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA