Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYBÜKE'NİN RÜYASI: RÜYADA BÜYÜ YAPILMASI

12.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aybüke
Rüyamda kendi evimizdeyiz ailecek. Annem normalde astım hastası rüyamda çok mutlu ve sağlıklı gözüküyor. Sonra başka bir odada annemin esas halini görüyoruz çok kötü durumda can çekişiyor koşup sarılıyorum. İçerdeki mutlu olan şey ise annem suretinde bir cin anladığım kadarıyla. Anneme büyü yapmışlar büyüyü yapan kişi de anneannem. Bunu babamlara söylüyorum. Sürekli esas can çekişen annemin yanına gidiyorum. Sarılıyorum öpüyorum. Evde başka bir kadın daha var anladığım kadarıyla büyücü. Kadını tanımıyorum. Bizim olmayan bir bahçede bir şeyler arıyoruz sanırım kardeşimle beraber. Sonra evimin kapısını açıyorum ve büyücü kadının ayakkabılarını ezmeye başlıyorum. Bir kutu çıkıyor içinden ayakkabının içinden benim gözlük kutum çıkıyor. Gözlük kutumu açıyorum ve içinde bir sürü büyü görüyorum. Benim dini inancım yok bu yüzden hislerimle hallolabileceğini düşünüyorum yine de kardeşime veriyorum ve yakmasını söylüyorum. Tabi bu sıralarda bir kaç kere saldırıya uğruyoruz.Tam yakacakken uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyü bir enerjidir. Bu rüya bazı sözler ve vaatler ve hatta değişiklikler nedeniyle evinize gelebilecek bu kişinin negatif enerjisinden evdekilerin etkilenebileceğini haber veriyor. Dikkatli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA