Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYBERK KAHYA'NIN RÜYASI: RÜYADA CİN GÖRMEK

12.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayberk Kahya
Önce rüyada akrabalarımı gördüm.Akrabamın benle münasebete girmek istediğini biliyorum rüyamda ama böyle bir şey olmuyor.Buraya kadar kısa rüyalar asıl olan bu değil.Rüya görmediğimiz geceler simsiyah olur ya hani.İşte aynen öyleyken.Kulağımda bir ses duydum.Ses şöyleydi:Şu cinli minli işlerle uğraşma.Sonra uyandım terlemiştim falan ama terlemeyi sıcaklığa yoruyorum.Bu duyduğum şey uyuyarak olduğu için öyle simsiyah rüya görmezken sadece sesle söylenen bir rüya olduğunu düşünüyorum.Öyle uyandıktan sonra evde kalmadım balkonda uyudum zaten zor bir geceydi.Bu sesi yorumlamanızı istiyorum ve şimdiden teşekkür ederim...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu tip rüyaları bu tip şeylerle çok ilgilendiğimiz dönemlerde görürüz. Size tavsiyem bu konularla ilgilenmeyin, okumayın ve izlemeyin. Bir süre sonra unutursunuz. Geceleri yatarken dua edin, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA